Wybierz wygodną formę płatności

Oferujemy dogodne formy płatności, dzięki którym narzędzia EGO możesz mieć szybciej, niż myślisz. Dla Twojej wygody możesz wybrać najbardziej korzystny dla Ciebie sposób płatności. Do wyboru masz:

  • Płatność za pobraniem (przy odbiorze)
  • Przedpłatę przelewem
  • Szybką płatność internetową PayU
  • Wygodne raty w systemie eRaty oferowane przez Santander Bank

 

Oto opis poszczególnych form płatności wraz z instrukcją

 

Płatność za pobraniem

Obsługiwana przez naszego operatora logistycznego, firmę DPD. Wystarczy, że w trakcie składania zamówienia zaznaczysz tę opcję w formularzu, klikając w pole (radio). System sam przekaże informację do formularza zakupu i przeliczy ewentualny koszt płatności. Każdorazowo koszt płatności jest wyświetlany w koszyku a jego wartość to kwota brutto wraz z podatkiem VAT.

Płatność za pobraniem (przy odbiorze) w sklepie EGOPOWER.PL

Przedpłata przelewem

Wybierając tę opcję, wykonujesz przelew na podany w zamówieniu numer rachunku bankowego. Koniecznie wpisz numer zamówienia w polu opis płatności. Dzięki temu łatwiej zidentyfikujemy i szybciej zrealizujemy Twoje zamówienie. Aby wybrać tę opcję, zaznacz pole radio przedpłata przelewem.

 

Szybka płatność Blue Media

Jedna z najszybszych form płatności internetowych.

Płatności oferowane przez operatora Blue Media

oraz karty płatnicze:

  • Visa
  • Visa Electron
  • Mastercard
  • MasterCard Electronic
  • Maestro

 

Wygodne raty w Santander Bank

W naszym sklepie umożliwiamy zakupy w systemie ratalnym. Do każdej 

Raty Santander banku w sklepie EGOPOWER.PL

Na stronie produktu możesz obliczyć ilość rat oraz jej wielkość, kliknij w przycisk Oblicz eraty i sprawdź koszt kredytu. Przykład poniżej.

Kalkulator rat SantanderJeśli zdecydujesz się na zakup, wybierz jako formę płatności: Płatność ratalna w systemie e-Raty Santander Consumer Bank oraz wprowadź swoje dane. Na tym etapie polecamy ci założyć konto w naszym sklepie, żeby w każdej chwili mieć możliwość powrotu do płatności


W e-Wniosku o kredyt na zakup towarów i usług (e-Wniosek) dostosuj do swoich potrzeb okres kredytowania i wpłatę własną, uzupełnij wymagane przez Bank dane, a następnie złóż e-Wniosek i oczekuj na decyzję kredytową Banku. Jeżeli nie uda Ci się dokończyć wypełniania e-Wniosku, będziesz mógł do niego wrócić korzystając z linku, jaki wyślemy do Ciebie na podany w e-Wniosku adres e-mail.

Zapoznaj się i potwierdź warunki Umowy o kredyt

W przypadku otrzymania pozytywnej decyzji kredytowej, Bank udostępni Ci dokumentację kredytową w wersji elektronicznej (pliki PDF). Zapoznaj się z nią i zaakceptuj na stronie e-Wniosku.


Potwierdź swoją tożsamość

Bank umożliwia Ci potwierdzenie tożsamości na jeden z wybranych przez Ciebie sposobów:

poprzez przelew 1 zł:
Wykonaj przelew zwrotny o wartości 1 zł na rachunek i w sposób wskazany przez Bank w e-Wniosku.

Jest to najszybszy sposób, który - w zależności od dostępności Twojego banku - może potrwać nawet jedynie kilka minut.

Niezbędne szczegóły do wykonania przelewu znajdziesz na stronie e-Wniosku.

lub

w obecności pracownika firmy kurierskiej:
Kurier przyjedzie do Ciebie pod wskazany w e-Wniosku adres i zweryfikuje Twoją tożsamość na podstawie dokumentu tożsamości wskazanego w e-Wniosku.

Pamiętaj! Kurier jedynie weryfikuje Twoją tożsamość, dlatego nie przekazuj mu żadnych kopii dokumentów.

Dostawa towaru

Po pozytywnej weryfikacji danych potwierdzających Twoją tożsamość Bank informuje e-sklep o możliwości wydania zamówionego towaru.

Sprzedawca skontaktuje się z Tobą w celu potwierdzenia warunków dostawy zakupionego towaru i dokonania ewentualnej wpłaty własnej, jeśli taka została przez Ciebie zadeklarowana.

Porzuciłeś lub przerwałeś e-Wniosek?

Jeśli po podaniu swoich danych kontaktowych e-Wniosek zostanie przerwany istnieje możliwość, że skontaktuje się z Tobą konsultant Banku w celu pomocy przy dokończeniu wypełniania e-Wniosku. Infolinia Banku może się z Tobą kontaktować w godzinach od 8:00 do 21:00. Możesz również samodzielnie skontaktować się z infolinią pod nr tel.: 71 773 28 47 (koszt połączenia wg taryfy operatora).

X Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.