Koszyk

Informacje o EGOPOWER.PL

EGO to biznes oparty na innowacjach. Będąc częścią międzynarodowej firmy produkcyjnej założonej w 1993 roku, przekraczaliśmy granice technologii bezprzewodowej od pierwszych dni. Dziś jesteśmy jednym z największych producentów narzędzi na świecie, produkującym ponad 10 milionów sztuk rocznie i sprzedającym w 65 krajach na całym świecie.

Informacje o marce EGO

MOC URZĄDZEŃ SPALINOWYCH

BEZ SPALIN

Poznaj moc narzędzi akumulatorowych EGO

Świat szybko się zmienia. Całe nasze społeczeństwo odchodzi od paliw kopalnych i przyjmuje czystszą, bardziej ekologiczną energię. Dlatego uważamy, że nadszedł czas na nowy, inteligentniejszy sposób wykonywania prac ogrodniczych i związanych z kształtowaniem krajobrazu.

EGO Power + zapewnia moc odpowiadająca urządzeniom spalinowym, tylko bez hałasu, wibracji i spalin. Wiodąca w branży technologia akumulatorów Arc Lithium 56 V firmy EGO zapewnia nowy poziom wydajności, dostarczając moc potrzebną do ciężkiej pracy, aż do wykonania zadania.

System jest wygodny w użyciu, wyróżnia go imponującym czasem działania i szybkie ładowanie. Koniec z wyjazdami na stację benzynową po paliwo i przechowywaniem łatwopalnych płynów.

Dmuchawa plecakowa LB6000E Ego Power+

EGO ARC LITHIUM

BEZKONKURENCYJNA TECHNOLOGIA

Zalety systemu EGO Power+

Nasza unikalna opatentowana technologia Arc Lithium została zaprojektowana w nowatorski sposób. Dlatego praca urządzeń z bateriami EGO nie ma sobie równych.

Zaprojektowany od podstaw, aby zapewnić wydajność odpowiadającą urządzeniom spalinowym, akumulator litowy EGO Power + Arc 56V ma innowacyjną konstrukcję, która maksymalizuje chłodzenie akumulatora. W przeciwieństwie do konwencjonalnych baterii w kształcie kostek, w których ogniwa są pakowane razem, przegrzewają się i wyłączają, nasza wyjątkowa konstrukcja łuku (Arc) efektywniej rozprasza ciepło.